Idea

Projektujemy przedmioty tak, aby podobały się najmłodszym i dorosłym w takim samym stopniu. Dzięki naszym zabawkom dzieci mogą tworzyć opowiadania i historie wykorzystując przy tym swoją nieograniczoną wyobraźnię oraz wrodzoną kreatywność. Według nas najważniejsza jest reakcja i odbiór dziecka oraz to, jak otaczające je rzeczy na co dzień mają na nie wpływ.

Prosty i nowoczesny design mebli KnockKnock będzie pasować do każdego pomieszczenia, a nie tylko pokoju dziecięcego. Są ciekawym, praktycznym i estetycznym uzupełnieniem wystroju wnętrz.

Gdzie i jak tworzymy

Wszystko projektujemy i sami produkujemy w Gdyni, w małej pracowni. Posiadamy zaplecze produkcyjne oraz możliwość prototypowania bez ograniczeń, dzięki czemu wprowadzanie zmian i poprawek jest niezwykle łatwe. Robimy to tak długo, aż efekt w pełni zadowoli nas oraz małych odbiorców.

Materiały i testy

Materiały z jakich korzystamy to lite drewno lub sklejka. Bardzo ważna dla nas jest ekologia i świadome projektowanie oraz wpływ, jaki na środowisko naturalne ma produkcja. Dlatego używamy tylko lokalnie występujących gatunków drewna np. jesion, buk czy dąb. Kupujemy je ze sprawdzonych źródeł, które posiadają certyfikat FSC. Sklejka używana przez nas również jest bezpieczna, nie ma w swoim składzie niebezpiecznych klei, posiada ISO 9001, ISO 14001.

Czasami dodajemy nadruk – klasyczny sitodruk, który własnoręcznie nakładamy używając bezpiecznych dla dzieci farb wodnych.

Nasze produkty są poddawane różnym próbom bezpieczeństwa oraz trwałości. Między innymi wszystkie nowe produkty są testowane w przedszkolu, gdzie różne grupy przedszkolaków poddają je bezlitosnym sprawdzianom wytrzymałościowym. Dopiero po zdaniu tych egzaminów wprowadzamy nowy produkt do sprzedaży.